August.01, 2021
Subsidy loan data asadh.pdf
अधिक जान्नुहोस्
June.20, 2021
Vendor Listing Notice
अधिक जान्नुहोस्
March.12, 2021
Tax on Bonus Share List
अधिक जान्नुहोस्
July.15, 2020
List of non‐operative account for 10 years as on 2077 Ashad 31(15 july 2020)
अधिक जान्नुहोस्

शाखाहरु

प्रदेश द्वारा फिल्टर

वर्ग द्वारा फिल्टर

आँबुखैरेनी
विष्नु प्रसाद श्रेष्ठ

Abukhaireni Gaupalika-3, Tanahu

065-540531/ 540521, Mobile No: 9802314120

bishnu.shrestha@jbbl.com.np
abukhaireni@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV6WG3P+36

अमुवा
सुदिप पाेख्रेल

Siyari Gaupalika-7, Amuwa

071-501097/98, Mobile No: 9802314165

sudip.pokhrel@jbbl.com.np
amuwa@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5PF37+RR

असन
सन्तोष खतिवडा

असन

01-5316198/54 , Mobile No: 9802314107

santosh.khatiwada@jbbl.com.np
ason@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P856+3J

बाग्दुला
दीपक खड्का

Bagdula, Pyuthan

086-410120/410037, Mobile No: 9802314129

deepak.khadka@jbbl.com.np
bagdula@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW44VCJ+H8

बाग्लुङ
प्रकाश सुबेदि

Dhaulagiri chowk -02, Baglung

9857641160

prakash.subedi@jbbl.com.np
baglung@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW57H9X+6J

बालाजु
राकेश डंगाेल

बालाजु

01-4388856/234, Mobile No: 9802314122

rakesh.dangol@jbbl.com.np
balaju@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P8G3+HR

बलम्बु
प्रकाश श्रेष्ठ

Chandragiri Muncipality-12, Balambu Kathmandu

01-4312433/01-4312622, Mobile No: 9802314181

prakash.shrestha@jbbl.com.np
balambu@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M6PX+VJ

बनेपा
सराेज खड्का

Banepa Muncipality-07, Kavre

011-660130 ,011-660131

saroj.khadka@jbbl.com.np
banepa@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7JGHG+V3

बर्दघाट
शंकर घिमिरे

Bardaghat Municipality- 4, Nawalparasi

078-580662/63, Mobile No: 9802314156

shankar.ghimire@jbbl.com.np
bardaghat@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5GQRV+3H

बर्दिबास
रमेश कार्की

Bardibas-1, Mahottari

044-550566/67/68, Mobile No: 9802314103

ramesh.karki@jbbl.com.np
bardibas@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR7XVW9+6J

बट्टार
घनश्याम बास्ताेला

Battar-3, Nuwakot

010-561777 ,010-561778, Mobile No 9802314191

ghanashyam.bastola@jbbl.com.np
battar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7V4XW+8M

बेनी
दिपेन्द्र शर्मा

Beni municipality -08, Myagdi

9857627454,9802314203

deependra.sharma@jbbl.com.np
beni@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW58HW8+8M

भैरहवा
मनोज भण्डारी

Siddharthanagar Muncipality-8,Bhairahawa,Rupandehi

071-525046 ,071-525047, Mobile No: 9802314171

manoj.bhandari@jbbl.com.np
bhairahawa@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5GF52+XJ

भरतपुर
सूरज प्रसाद देवकोटा

Bharatpur-10, Chitawan

056-525727/16, Mobile No: 9802314115

suraj.devkota@jbbl.com.np
bharatpur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV6MCVF+2W

भिङ्गरी
Chiranjeebee Pokhrel

Sworgadwari Municipality-4, Bhingri, Pyuthan

08-6400049, Mobile No: 9802314126

chiranjeebee.pokhrel@jbbl.com.np
bhingri@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW44PV7+W8

विराटनगर
देवी प्रसाद चम्लागाई

Biratnagar-7,Morang

021-517776, Mobile No:9802314116

devi.chamlagai@jbbl.com.np
biratnagar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9F75J+57

विरगंज
प्रमोद कुमार गुप्ता

Birgunj, Parsa

051-524836/37, Mobile No: 9802314112

pramod.gupta@jbbl.com.np
birgunj@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV62V6G+WR

बिर्तामोड
नरेश कुमार राजबंशी

Birtamod Municipality - 3,Jhapa

023-543221, Mobile No: 9802314155

naresh.rajbanshi@jbbl.com.np
birtamod@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9JXVX+M4

बोडे
सुजाता यादव

Madhyapur Thimi Muncipality-8, Bhaktapur

066-38661/ 6639417, Mobile No: 9802314180

sujata.yadav@jbbl.com.np
bode@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7MCCQ+F6

बुटवल
अन्नन्त पछाइ

Amar Path-5, Butwal, Rupandehi

071-553834. /35/36, Mobile No: 9802314102

annanta.pachhai@jbbl.com.np
butwal@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5PF37+RR

चापागा‌‍‍उँ
सनिल महर्जन

Godawari Municipality - 10, Chapagaun Lalitpur

01-5265657, Mobile No : 9802314153

sanil.maharjan@jbbl.com.np
chapagaun@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7H8WF+JC

चःपुर
तेज प्रसाद पोखरेल

Chapur-01, Rautahat

055-540758/59/60, Mobile No: 9802314108

tej.pokhrel@jbbl.com.np
chapur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV74995+H7

छहरे
अनुप रिजाल

Likhu Gaupalika-05,chhahare.Nuwakkot

9751061780, 9841226044

anup.rijal@jbbl.com.np
chhahare@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7V78P+2J

च्याम्हसिङ
मिना मानन्धर

च्याम्हासिंह

01-6619910, Mobile No : 9802314113

meena.manandhar@jbbl.com.np
chyamhasingh@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7MCCQ+F6

दमक
सञ्जय आचार्य

Damak-07, Jhapa

023-585088, Mobile No : 9840016935

sanjaya.acharya@jbbl.com.np
damak@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9MM6X+CP

दर्भन
श्रीराम खड्का

Sarumarani gaupalika -02 , Darvan Pyuthan

9857839872 , 9802314128

shreeram.khadka@jbbl.com.np
darvan@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV4WR6M+M6

देउराली
हर्क बहादुर तामाङ

Meghang Gaupalika-03, Deurali.Nuwakot

9751061781, 9802314197

harka.tamang@jbbl.com.np
deurali@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7X3JP+87

देवघाट
पाेश्य नाथ आचार्य

Devghat Gaupalika- 05, Tanahun

056-500080, Mobile No 9802314137

poshyanath.acharya@jbbl.com.np
devghat@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV6PCVH+9M

धनगढी
गोविन्द बोहरा

Dhangadhi Sub-Metropolitan-04,Kailali

091-417139/40, Mobile No: 9802314136

govind_bohara@jbbl.com.np
dhangadhi@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW2PH48+2H

धरान
प्रकाश झा

Dharan Sub-Metropolitancity-12, Sunsari

025-530185 ,025-530195, Mobile No: 9802314185

prakash.jha@jbbl.com.np
dharan@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9M6F5+R6

दित्तेल
तारा कुमार श्रेष्ठ

Diktel Rupakot Majhuwagadi Municipality - 01, Khotang

036-420611/13, Mobile No: 9802314114

tara@jbbl.com.np
khotang@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV86Q9R+8P

गढवा
अरुणा बस्नेत

Gadhawa Gaupalika -06, Dang

082- 410076/77, Mobile No:9802314145

aruna.basnet@jbbl.com.np
gadhawa@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV4RG6P+MV

गाइघाट
लिल बहादुर खड्का

Triyuga Muncipality-11,Udayapur

035-422889/90, 9802314175

lil.khadka@jbbl.com.np
gaighat@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR8QMRX+6Q

गल्छी
रमेश कुमार नेपाल

Galchhi Gaupalika - 7, Dhading

010-403204, Mobile No: 9802314165

ramesh.nepal@jbbl.com.np
galchhi@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9MM6X+CP

घान्द्रुक
प्रेम राज अधिकारी

Annapurna Gaupalika-10,Kaski

9841758303, 9802314178

prem@jbbl.com.np
ghandruk@jbbl.com.np

घोराही
कौशल कुमार पौडेल

Ghorahi Sub-metropolitan-15.Dang

082563613/563619, Mobile No: 9802314132

kaushal.paudel@jbbl.com.np
ghorahi@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW42FRP+WP

गोलबजार
अनुप योन्जन

Golbazar Municipality-06,Siraha

033-540525/26, Mobile No:9802314160

anup.yonjan@jbbl.com.np
golbazar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR7PWGR+V7

गोङ्गबु
भुवन के.सी

Gongabu-26,Kathmandu

01-4363394/4357594, Mobile No: 9802314189

bhuwan.kc@jbbl.com.np
gongabu@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7Q88J+54

गुलरिया
दिपेश शर्मा

Radha Krishna Chowk, Gulariya Municipality-07, Bardiya

084-421236/35, Mobile No: 9848264958

dipesh.sharma@jbbl.com.np
gulariya@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW3684V+GC

हरिवन
सन्दिप कुमार कर्ण

Hariwon Muncipality-11, Sarlahi

046-530083, Mobile No: 9802314169

sandip.karna@jbbl.com.np
hariwon@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV74995+H7

हसुलिया
प्रकाश दत्त जोशी

Kailari Gaupalika-1, Hasuliya, Kailali

091-545008, Mobile No: 9802314161

prakash.joshi@jbbl.com.np
hasuliya@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW2PH48+2H

हेटौंडा
शिशिर भण्डारी

Hetauda Sub-metro,10- Makawanpur

057-522302/03, Mobile No: 9802314134

shishir.bhandari@jbbl.com.np
hetauda@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7C2HJ+QF

इटहरी
चन्द्रदिप पहाडी

Itahari-06,sunsari

025-580422, Mobile No:9802314202

chandradip.pahadi@jbbl.com.np
itahari@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9M6F5+R6

जाजरकोट
दुर्गा ध्वज अधिकारी

Bheri Gaupalika-03 khalanga, Jajarkot

089-430281, Mobile No: 9802314120

durgadhoj.adhikari@jbbl.com.np
jajarkot@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW4M6X3+CQ

जनकपुर
बिज्ञान शाह

Janakpur Sub. Metro- 8, Dhanusha

041-590625; Mobile No: 9802314158

bigyan.shah@jbbl.com.np
janakpur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR7PWGR+V7

जीतपुर
लक्ष्मण के.सी

Banganga Muncipality-4, Kapilvastu

076-550432, Mobile No: 9802314172

laxman.kc@jbbl.com.np
jeetpur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV65X7G+PG

झम्सीखेल
बिजय राम आचार्य

Jhamsikhel- 03, lalitpur

01-5551891, Mobile No 9802314200

bijayram.acharya@jbbl.com.np
jhamsikhel@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M89G+83

झुम्का
बलरूप झंगड

Ramdhuni Municipality-05,Jhumka, Sunsari

025-562126, 562323, Mobile No: 9802314130

balrup.jhangad@jbbl.com.np
jhumka@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9M6F5+R6

जोरपाटी
दिनेश रायमाझी

जोरपाटी, काठमाडौं

01-4912710 , Mobile No: 9802314105

dines@jbbl.com.np
jorpati@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P9CF+VG

कालिमाटी
बिकल्प खनाल

Kalimati-14, Kathmandu

01-4672658, Mobile No: 9802314150

bikalpa.khanal@jbbl.com.np
kalimati@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P836+J8

कपूरकोट
सागर धिताल

Kapurkot Gaupalika-03, Salyan

088-410072 ,088-410073, Mobile No: 9857854298

sagar.dhital@jbbl.com.np
kapurkot@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW447MX+53

कावासोती
लोक नारायण मानन्धर

Kawasoti Muncipality-08, Nawalpur

078-540493/094, Mobile No: 9802314174

lok.manandhar@jbbl.com.np
kawasoti@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV6MCCM+MW

खोर्साने
नेत्र प्रसाद चौधरी

Sundarharaicha Municipality -12, Khorsane, Morang

021-545388, Mobile No: 9802314154

netra.chaudhary@jbbl.com.np
khorsane@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9M99R+5R

कीर्तिपुर
रमेश महर्जन

Kirtipur Muncipality-09, Nayabazar, Kathmandu

01-4334329/4332397, Mobile No: 9802314179

ramesh.maharjan@jbbl.com.np
kirtipur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M7GG+3P

कोहलपुर
Rekam Bahadur KC

Surkhet Road,Kohalpur Municipality-11 Banke

081-541436, Mobile No: 9802314126

rekam.kc@jbbl.com.np
kohalpur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW35MVQ+35

कोटेश्वर
किशन खड्का

कोटेश्वर

01-4601979 , Mobile No: 9802314104

kishan.khadka@jbbl.com.np
koteshwor@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M8HX+MP

क्वाढी
बिकास के.सी

Pyuthan Municipality -03, Pyuthan

086-460681, Mobile No: 9849183298

bikash.kc@jbbl.com.np
kwadi@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M8HX+MP

लेकसाइड
गोविन्द अधिकारी

Lakeside Metropolitancity-06, Pokhara

061-458114/15, Mobile No : 9802314187

govinda.adhikari@jbbl.com.np
lakeside@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW56XC5+23

मच्छी
भिम गुरुङ

Jhimruk Gaupalika-05, Machhi,Pyuthan

099-4860124/25, Mobile No: 9868617261

bhim.gurung@jbbl.com.np
machhi@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW44XQ6+QG

महाराजगंज
महेन्द्र थापा

Maharajgunj -03, Kathmandu

01-4017507, Mobile No: 9802314188

mahendra@jbbl.com.np
maharajgunj@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P886+95

महेन्द्रनगर
लक्ष्मण सिंह चौक्याल

Bheemdatt Muncipality-4, Kanchanpur

099-520521 ,099-520944, Mobile No: 9802314173

laxman.chaukyal@jbbl.com.np
mahendranagar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW2X58J+CR

मुख्य शाखा
मनोज कुमार रायमाझी

मुख्य कार्यालय

01-4500324,01-5970304 , 01-5970305, Mobile No: 9802314101

manoj.rayamajhi@jbbl.com.np
bankingoffice@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P86F+4F

मौरिघाट
प्रशु नारायण चौधरी

Rapti Gaupalika-04, Maurighat,Dang

082-412056, Mobile No: 9802314135

prashu.chaudhary@jbbl.com.np
maurighat@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV4RMXP+Q5

नारायणगढ
दिल कुमारी सापकोटा

Bharatpur- 03, Chitawan

056-571213, Mobile No: 9802314159

dil.sapkota@jbbl.com.np
narayangadh@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV6MCVF+2W

नेपालगञ्ज (धम्बोजी चोक)
बिनाेद गुरूङ

Nepalgunj-12, Surkhet road ,Dhamboji Banke

081-415191, Mobile No:9866823944

binod.gurung@jbbl.com.np
nepalgunj@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW33J7F+G3

नेपालगन्ज (पुष्पलाल चोक)
राजन कुमार कर्माचार्य

Nepalgunj -02, Pushpalalchowk , Banke

081-530505/532505, Mobile No: 9802314141

rajan.karmacharya@jbbl.com.np
nepalgunj_b@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW33JCG+8V

नेपालटार
सुमन सिग्देल

Tarakeshwor Municipality -11 Nepaltar,Kathmandu

01-4382758, Mobile No: 9851164468

suman.sigdel@jbbl.com.np
nepaltar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P8R2+XW

नयाँ बानेश्वर
कृष्ण कोइराला

नयाँ बानेश्वर

01-4462551/52, Mobile No: 9802314121

krishna.koirala@jbbl.com.np
newbaneshwor@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M8RP+GF

न्यूरोड
रविन रेग्मी

New Road-22, Kathmandu

01-4263697, Mobile No : 9802314124

rabin.regmi@jbbl.com.np
newroad@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P836+J8

निजगढ
Pramod Kumar Gupta

Nijgadh Muncipality-09, Sahidchowk, Bara

053-540370 ,053-540375

pramod.gupta@jbbl.com.np
nijgadh@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV755HQ+R3

पडसरी
अरुण अधिकारी

Omsatiya Gaupalika-01, Lakhanchowk, Rupandehi

071-429503, Mobile No: 9802314166

arun.adhikari@jbbl.com.np
padsari@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5HF27+93

पर्सा
कृष्ण कडेंल

Khairahani Municipality- 08, Parsa Chitawan

056-583374/47/45 Mobile No: 9802314157

krishna.kandel@jbbl.com.np
parsa@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV6MCCM+MW

पर्वानिपुर
शिदार्थ कुमार ठकुर

Parwanipur Gaupalika-03,Bara

051-410031 ,051-410034, Mobile No: 9802314164

shidarth.thakur@jbbl.com.np
parwanipur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV63WC9+R2

पथरी
कमल बहादुर पाैडेल

Pathari Sanischare Municipality -01, Morang

021-555482, Mobile No: 9802314110

kamal.poudel@jbbl.com.np
pathari@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9GHR5+4R

पेप्सी-कोला
मित्र प्रसाद दाहाल

Pepsi-Cola-35 Kathmandu

01-4991836, Mobile No : 9802314148

mitra@jbbl.com.np
pepsicola@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M9Q6+J7

फापरबारी
असिताेष मिश्र

Bagmati Gaupalika -06, Phaparbari Makawanpur

057-420015

ashitosh.mishra@jbbl.com.np
phaparbari@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV79923+C7

फुटुङ
अमित फुयाल

Tarkeshwor-07, Phutung- Kathmadnu

9851241639 , 9802314205

amit.phuyal@jbbl.com.np
phutung@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7Q88J+54

पोखरा
नागेन्द्र राज ढकाल

Pokhara -09, new-road Kaski

061-537960, Mobile No: 9802314118

nagendra.dhakal@jbbl.com.np
pokhara@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW56XCP+5V

प्रयागपोखरी
कृष्ण बहादुर बोहरा

प्रयागपोखरी

01-5551437/38, Mobile No : 9802314109

krishna.bohara@jbbl.com.np
prayagpokhari@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M89G+83

राजापुर
जयन्द्र कुँबर

Rajapur Municipality 04, Bardiya

084-460288, Mobile No: 9802314144

jayandra.kunwar@jbbl.com.np
rajapur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW3C3JV+PM

रामगोपालपुर
Bhuwan Dhamala

Ramgopalpur Municipality 05, Mahottari

044-410073, Mobile No: 9851180792

ramgopalpur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR7RR63+M2

रानीपौवा
बिष्णुहरी उपाध्याय

Kakani Gaupalika-04, Ranipauwa Nuwakot

10-411025, Mobile No: 9802314195

bishnuhari.upadhya@jbbl.com.np
ranipauwa@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7R6JQ+RR

रातमाते
मंगल् बहादुर श्रेष्ठ

Belkotgadi Municipality-07, Mahadevphat, Nuwakot

9843372455,9802314194

mangal.shrestha@jbbl.com.np
ratmate@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7V78P+2J

रातोपुल
मदन कुमार थापा

Ratopul-07, Kathmandu

01-4485548/01-4474887, Mobile No: 9802314199

madankumar.thapa@jbbl.com.np
ratopul@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M8RP+GF

रुपनी
मिलन ढकाल

Rupani Gaupalika-01, Saptari

031-450012, Mobile No:9802314163

milan.dhakal@jbbl.com.np
rupani@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR8JPH7+P3

सामरी
सुजन बज्रचार्य

Myagang Gaupalika-05, Samari,Nuwakot

9843482295, 9802314198

suzan.bajracharya@jbbl.com.np
samari@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7X24P+CC

समुन्द्रटार
निरन्जन पाठक

Dupcheshwor -07, Samundratar Nuwakot

9849166672 , 9802314196

niranjan.pathak@jbbl.com.np
samundratar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7W9CJ+QR

साँखु
रीमा प्रधान

Shankharapur Muncipality-6, Kathmandu

01-4451238, Mobile No: 9802314183

rima.pradhan@jbbl.com.np
sankhu@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M89G+83

सरस्वतीनगर
अनिल खत्री

सरस्वतीनगर

01-4822330/31, Mobile No: 9802314111

anil.khatri@jbbl.com.np
saraswotinagar@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P9F2+JH

सात्दोबाटो
रिसव राज सिंह

satdobato- 15, lalitpur

01-5531058, Mobile No: 9802314186

rishav.singh@jbbl.com.np
satdobato@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M85F+JW

शम्शेरगंज
प्रकाश जीसी

Raptisonari -08, Shamshergunj Banke

081-400073, Mobile No: 9802314146

prakash.gc@jbbl.com.np
shamshergunj@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M8HX+MP

सिमरा
मनोज लामिछाने

Jeetpur, Simara -01, Bara

053-521856/57, Mobile No: 9802314106

manoj.lamichhane @jbbl.com.np
simara@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV65X7G+PG

सिनामंगल
पुरुषोत्तम कुमार खाति

Airport Premise -09,Sinamangal Kathmandu

01-5901797/01-5902060, Mobile No: 9802314190

purshotam.khati@jbbl.com.np
sinamangal@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7M9Q6+J7

सिन्धुली
सबिन कुमार श्रेष्ठ

Kamalamai Muncipality-6, Sindhulibazar

047-521093, 9802314170

sabin.shrestha@jbbl.com.np
sindhuli@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV79923+5G

सीतापाइला
सञ्जय कुमार रौनियर

Sitapaila

4168605, Mobile No: 9802314201

sanjaykumar.rauniyar@jbbl.com.np
sitapaila@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P8G3+HR

सुन्धारा
नारायण पौडेल

सुन्धारा

01-5333034/35, Mobile No: 9802314117

narayan.poudel@jbbl.com.np
sundhara@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P826+5G

सुर्खेत
जीवन जोशि

Birendranagar, Surkhet

083-521794/524358, Mobile No: 9802314131

jeevan.joshi@jbbl.com.np
surkhet@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW3HJW8+56

तालचोक
सागर मणि भण्डारी

Lekhnath Metropolitancity-27, Pokhara, Kaski

061-564915 ,061-564916, Mobile No: 9856026655

sagar.bhandari@jbbl.com.np
talchowk@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7JGHG+V3

तानसेन
सम्सुल हुँदा खान

Tansen Muncipality-04 ,Palpa

075-521837, Mobile No: 9847303986

samsul.khan@jbbl.com.np
tansen@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5VG8W+V9

ठमेल
केशब प्रसाद बन्स्तोला

Thamel -29, Kathmandu

01-4701529, Mobile No: 9802314149

keshab.banstola@jbbl.com.np
thamel@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7P886+95

थर्पु
सन्ताेष श्रेष्ठ

Myagde Gaupalika-04, tharpu, Tanahun

065-400114/115, Mobile No: 9856062840

santosh_shrestha@jbbl.com.np
tharpu@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MR9MM6X+CP

टोखा
मोहना श्रेष्ठ

Tokha Municipality-03, Kathmandu

01-5110490, Mobile No: 9802314152

mohana.shrestha@jbbl.com.np
tokha@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7Q88J+54

त्रिशुली
जगदिश अधिकारि

Bidur-11, Trishuli Nuwakot

010-561780, Mobile No: 9849089079

jagadish.adhikari@jbbl.com.np
trishuli@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV7W4CX+VF

तुलसीपुर
कमल प्रसाद रावत

Tulsipur -05,Dang

082-521772, Mobile No: 9802314342

kamal.rawot@jbbl.com.np
tulsipur@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MW447MX+53

वालिङ
कृष्ण प्रसाद काफ्ले

Waling Muncipality-08, Syangja

063-440214, Mobile No: 9802314176

krishna.kafle@jbbl.com.np
waling@jbbl.com.np

Google Plus Code: 7MV5XQM7+W9

द्रुत र सजिलो पहुँच